Nástroj na meranie valivosti, detekcia valcov

Nástroj na meranie valivosti, detekcia valcov

1. Presná kruhová mriežka dovezená z Nemecka 2. Stroj je konfigurovaný s rôznymi špecifikáciami a dĺžkou rubínových sond 3. Štruktúra aerostatického ložiska sa používa na vysoko presnej rotačnej meracej platforme

Product Details

Ako jeden z popredných čínskych výrobcov a dodávateľov vysoko presných nástrojov na meranie valcov, valcovú detekciu, tu čaká na váš kontakt.

Použitie:
Vodivé série zariadení na meranie valcovnosti sa používajú hlavne na meranie otáčavých telových obrobkov, ktorých rôzne povrchy sú pravidelné alebo nepravidelné, súvislé alebo prerušované, ako je ich kruhovitosť, valcovitosť, linearita, sústrednosť, koaxiálnosť, rovinnosť, rovnobežnosť, kolmosť, povrchová vlnnosť a čoskoro. Okrem toho sa na stroji môže vykonať spektrálna analýza, analýza výšky vĺn, analýza skreslenia hriadeľov a analýza rozsahu skoku.
Vlastnosti:
1. Štruktúra aerostatického ložiska sa používa na vysoko presnej rotačnej plošine, ktorá nedokáže ovplyvniť opotrebenie hlavného vretena stroja, čím sa predlžuje jeho životnosť.
2. Čo sa týka získavania údajov, realizuje sa presná kruhová mriežka dovážaná spoločnosťou HEIDENHAIN v Nemecku, ako aj technika.
3. Stroj je konfigurovaný s rôznymi špecifikáciami a dĺžkou rubínových sond. Okrem toho môžu byť špeciálne sondy a príslušenstvo navrhnuté podľa potrieb zákazníka.
4. Stroj má silnú analytickú funkciu, ako sú lineárnosť, valcovitosť, rovinnosť, rovnobežnosť, koaxiálnosť, sústrednosť, zvlnenosť a analýza výšky vlny. Môže analyzovať frekvenčné spektrum povrchového stavu dielca a napokon môže byť ponúknutá amplitúda vlny.

Feedback
Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.