Domov > Novinky > Obsah

Zavedenie súradnicového meracieho prístroja

Nano (Xi'an) Metrológia Co., Ltd. | Updated: Nov 23, 2017
Source:

Podľa vývoja koordinačného meracieho stroja prispieva k rozvoju technológie a vývoju nástroja rôznymi spôsobmi. Koordinátor meracieho prístroja môže lepšie dosiahnuť vývoj pri udržiavaní centra vývoja, a tiež pochopiť hodnotu celého poľa.

QQ截图20171123165410.jpg微信图片_20171123165326.jpg

Prostredníctvom profesionálneho meracieho softvéru môžeme pomocou týchto bodov vyhodnotiť charakteristiky formulára a vypočítať jeho veľkosť a polohu. Meradlo merania súradníc sa môže použiť na zhromažďovanie údajov oddeľovacieho bodu použitím metódy podobnej spúšťacej sondy. Skenovacia sonda trojrozmerného meracieho prístroja má dobrú prirodzenú frekvenciu, nemá motorovú alebo mechanickú štruktúru, ktorá je vhodná na vysokorýchlostné snímanie. Vysoko presný izolačný systém na meranie optickej snímacej sondy dokáže priamo odrážať odchýlku sondy s lepšou presnosťou a rýchlou dynamickou reakciou.

Koordinačný merací stroj má rôzne konfigurácie a riešenia pre vysoko presnú skenovaciu sondu, ktorá sa môže aplikovať na rôzne veľkosti a konfigurácie CMM. Vysoko presná nepretržitá snímacia hlava je veľmi vhodná na zhromažďovanie vysokorýchlostných údajov o kontúre boxu a obrobku s komplexným tvarom.


Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.