Využitie CMM v automobilovej výrobe

Nano (Xi'an) Metrológia Co., Ltd. | Updated: Aug 10, 2016
Source:

V rýchlym rozvojom priemyselnej výroby prostredia, výskumu, vývoja a výroby veľkého počtu zložitých mechanických častí, ktoré sú všetky potrebné pokročilé testovanie technológie a nástroje, najmä v oblasti výskumu presnosť strojov, číslicovo riadené obrábacie stroje výroba, autodielov, spracovateľský priemysel, letectvo a vznik elektronického priemyslu. Koordinovať meranie stroj, ako jeden z dôležitých veľké presný prístroj, bolo viac a viac oceňujú výskumníkov a výroby kvôli jeho výhodné trojrozmerný priestor rozmer merania, ktoré možno realizovať on-line detekcia a automatické meranie.

V oblasti automobilovej výroby, kvality moderné výrobné odvetvie je čo najviac zachovať výrobu častí v súlade s požiadavkami návrhu. Však, ak na zabezpečenie konzistentnosti výrobného procesu a dizajnu, musí byť na riadenie výrobného procesu. Najúčinnejšou metódou na kontrolu výrobného procesu je presne zmerať veľkosť po získať informácie o veľkosti, analýzu a spätnú väzbu údaje na výrobnom procese, tak, aby neustále zlepšovať kvalitu výrobkov. Riadenie procesov je jadrom presne meranie veľkosti kúskov práce. Tri súradnicový merací stroj je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako presne zmerať a vyhodnocovať údaje o veľkosti. A to môže namiesto rôzne nástroje na meranie povrchovej rovine nástroje na meranie, pevné alebo vlastné kombinácie drahý merače a presné ručné nástroje na meranie. Tým výrazne znižuje čas potrebný na dokončenie inšpekcie komplikovaný. Tri súradnicový merací stroj môže poskytnúť kontrolu výroby výrobku, stroj kalibrácie, zákazníkom kvalitné a ďalšie funkcie ta súčasne zároveň poskytuje údaje o veľkosti ako sú výrobné podmienky procesu užitočných informácií pre riadenie procesov.

Vzhľad tela je najviac intuitívne displej vozidla projektovú a výrobnú úroveň. A vysokou presnosťou tela je zárukou krásny tvar, úspora času a kvality automobilu. Kvalita hrá rozhodujúcu úlohu v súťaži. Tak môžeme použiť vysoká presnosť, vysoká účinnosť tri súradnicový merací stroj realizovať testovanie presnosti analýzy, on-line sledovanie a dávku sledovanie auto priemyslu výroby.

Tri koordinovať meranie stroj ako nové, efektívne presnosť meracích prístrojov má veľmi dôležitých výhod. Teraz, to bolo široko použité v výroba strojov. To sa stáva univerzálne skúšobné zariadenie v moderných priemyselných inšpekcie a kontroly kvality.


Prosím, informujte ma, či akékoľvek otázky alebo odporúčania

E-mail: overseas@cmm-nano.com


Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.