Tlak vplyv na vzduchu ložisko CMM.

Nano (Xi'an) Metrológia Co., Ltd. | Updated: Sep 29, 2016
Source:

1. tlak

Pod normálny prevádzkový tlak je stanovená hrúbka vzdušného priestoru medzi leteckých ložísk a sprievodca železničnej, ktoré môže zabezpečiť dobrá opakovateľnosťCMM. Ak tlak prívod vzduchu pohybuje, zmenu vopred sprísnenie sila vzduchu ložiska preto povedie k zmene inter membrány priestor. Keď inter membrány priestor sa stáva veľmi malé, existuje určité trenie medzi leteckých ložísk a Vodiaca lišta, ktorý môže spôsobiť relatívne trenie medzi leteckých ložísk a Vodiaca lišta, keď stroj pracuje. Aj vážne môže spôsobiť škrabance na vodiacu lištu a výkon prítoku stroja.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. vplyv na rovnováhu valec

Zostatok valca sa používa na vyrovnanie osi Z. Keď gravitácia osi Z sa rovná príťažlivá sila generované valci tlak vzduchu, osi bude udržať rovnováhu. Akonáhle valec príťažlivá sila je menšia ako gravitácia, celý zostatok systém bude mimo kontrolu. Osi Z, rovnako ako hlava sondy bude klesať. To môže poškodiť sondy a osi Z. Preto je veľmi potrebné zaistiť správny tlak vzduchu pre CMM.

 3D Measuring Machine

HociNaša spoločnosťprijala rad opatrení na kontrolu negatívny výsledok kolísanie tlaku stlačeného vzduchu, aby sa zaručilo, že môžete použiť CMM normálne, prosím striktne regulujú tlak vzduchu CMM.Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com

Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.