Rozdiel medzi CMM a normálne merania (II)

Nano (Xi'an) Metrológia Co., Ltd. | Updated: Oct 17, 2016
Source:

Chyba polohy je priradený skutočnú výšku faktorov na zmeny prvkov sa meria. Ako benchmark skutočnú diely má tvar chyba, tak to musieť simulovať benchmark prvkov merania, ktoré zvyčajne používajú povrchu s dosť tvar.

Pri použitítri koordinovať meranie stroj, musíme merať niekoľko súradníc bodov na prácu-kus, potom paralelne chyba možno vypočítať pomocou počítača. Presnosť merania závisí od presnosti CMM, to nemá nič do činenia s artefakty miesto, takže to viac blízko k skutočnej situácii častí testuje.

Povrchové merania môže byť rozdelený do dvoch druhov: jeden je teória namerané povrchové tvar bol známy, potom posúdiť skutočný povrch, v skutočnosti často vyžaduje meranie zakrivený povrch profilu chyby; Na druhej strane je teória zakrivený povrch tvaru je neznámy, podľa skutočných nameraných údajov, montáž teórie povrchu. Konvenčná metóda sa používa hlavne pre prvý druh merania.

Počas procesu merania pomocou CMM sme len potrebujete umiestniť dielov testujú na pracovný stôl, správne umiestnenie a zarovnanie, niekoľko bodov v režime manuálneho merania a porovnajte namerané výsledky s teoretickým kontúry.

Konvenčné metódy merania má nielen chudobných opakovateľnosti, ale nízke merania efektívnosti. Tri súradnicový merací stroj je ťažšie zvládnuť než konvenčné meracích prístrojov, ale to môže merať geometria veľkosť a tvar v rovnakom čase. V pozícii chyba merania, nebudeme musieť používať pomocné zariadenie na simuláciu benchmark. Okrem CMM je sVysoká presnosť meraniaa meranie efektívnosti, ktoré je potrebné pri výrobe test kvality.


Prosím, informujte nás, ak quesrions alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com

Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.