Operácie pred začatím CMM

Nano (Xi'an) Metrológia Co., Ltd. | Updated: Sep 19, 2016
Source:

3D merací prístroj je druh presnosti meracieho prístroja. Tak jej presnosť je kľúč, ale presnosť nielen rozhoduje samotného stroja ako jeho rám, sonda a tak ďalej, sa tiež rozhodnúť, životné prostredie a prevádzkových schopností. Takto sú niektoré poznámky o operácii pred začiatkom CMM.

Vodiaca lišta spracovanie presnosť 3D merací prístroj je vysoká, a jeho vzdialenosť medzi leteckých ložísk je malý. Ak tam je prach alebo iné nečistoty na vodítko, spôsobí plyn ložiska a sprievodca železničnej nuly. Tak by sa mali čistiť sprievodca, zakaždým, keď pred uvedením stroja do prevádzky. Kovové koľajnice by mali byť čistené leteckého benzínu tampónom (120 alebo 180 # benzín) a žula sprievodca by mali byť čistené s bezvodý alkohol.

Pamätať, nemôže dať akýkoľvek tuk plyn ložisko v procese údržby; Merací stroj, dokonca aj ak nie používať po dlhú dobu, by mal tiež udržiavať účinný environmentálneho teploty vlhkosti. Preto odporúčame vykonávať pravidelný Klimatizácia dehumidification poskodeniu meracieho prístroja pod vysoké teploty a vysoká vlhkosť prostredia;

Ak tri súradnicové meracie stroje nepoužíva na dlhú dobu, by mala byť pripravená pred začatím prác: ovládanie vnútornú teplotu a vlhkosť (počas 24 hodín), v vlhké prostredie by malo byť pravidelne otvorenie elektrickej rozvodnej skrine na zabezpečenie plošných spojov je úplne suchá a poškodeniu z dôvodu vlhký, keď náhle nabíjanie. Skontrolujte prívod vzduchu, napájanie. Je lepšie nastaviť napätie-stabilizovaný zdroj.

Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:overseas@cmm-nano.com


Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.