Aplikácia spätného inžinierstva vo výrobe formy

Nano (Xi'an) Metrológia Co., Ltd. | Updated: Sep 28, 2016
Source:

Reverzné prevedenie práce môže byť náročnejšie než zhora-nadol dizajn. Pred design výrobku musí snažiť pochopiť myšlienku dizajn pôvodného modelu, na tomto základe môžu tiež potrebovať opraviť alebo prekonať nedostatky pôvodného modelu. V niektorých ohľadoch, na rubovej design je aj redesign procesu. Pred začatím dizajn reverznej, vykoná dôkladná analýza častí, ktoré predovšetkým zvážiť nasledovné body:

(1) určiť celkové myslenie dizajnu, systematickú analýzu model obrobku. Model byť predovšetkým rozdeliť do viacerých charakteristík oblasť uzavretá celková myšlienka design, a nájsť ťažkosti, dosiahnuť viem celkom dobre v podstate.

(2) určiť zakrivený povrch typ základná štruktúra v tvare model, ktorý súvisí s voľbou vhodných design softvér a stanovenie softvérových modulov. Pre voľný-forma povrchu, napríklad automobil, motocykel #39; s vonkajšou a vnútornou dekorácie, atď, pokrývajúce časti zvyčajne musieť prijať vhodné prispôsobenie krivky a povrchu modul; Elementárne analytické zakrivené povrchu súčiastky, ako lietadlo, valec, kužeľ povrchu nie je nutné, pretože podľa ich meranie údajov môžete samozrejme viem, že je lietadlo alebo valcová plocha.

V skutočnosti, niektoré stĺpce, konvexné platforma je charakterizovaná po contour bolo určené, celé meranie jednotky modelu bol v kombinácii s skenovanie údaje získané. Mali by si vybrať niektoré skenovania body alebo línie, ktorého kvality sú lepšie.


Prosím, informujte nás, ak akékoľvek otázky alebo poradenstvo

E-mail:Overseas@CMM-nano.com

Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktuj nás
Address: No.55, Gongyi No.2 Road, Xi'an National Civil Aerospace Base, City Xi'an v provincii Shaanxi, Čína
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Technologické Co., Ltd. Všetky práva vyhradené.